O MNE

Vitajte,
pohodlne sa usaďte so šálkou čaju, vyložte si nohy a čítajte. O mojom živote, o tom, aké to je, keď sa narodíte pod šťastnou hviezdou a o tých pekných veciach medzi nami. O inšpiratívnych miestach a ľuďoch, ktorí žijú medzi nami a robia výnimočné veci.

Čo o mne? Možno to, že už ako dieťa som vyčnievala z radu, s blonďavými kučerami, veľkými modrými očami a obrovskou fantáziou. Mojím snom bolo niečo dokázať, nechať unikátny odtlačok v tomto svete. A musím so všetkou pokorou a vďakou povedať, že sa mi to darí. Považujem sa za šťastného človeka, ktorý má všetko na svete a napriek tomu môže mať ešte viac. Verím v dobré konce a v to, že zmeny prinášajú úžasné veci. Áno, hádate správne, som presne ten typ človeka, ktorý si z citrónov urobí sladkú limonádu:)

Inak som vyštudovala Právnickú fakultu UK, založila som a úspešne riadim PR agentúru KOMUNIKA v štyroch krajinách a naše komunikačné riešenia nájdete po celej Európe, v severnej Afrike a na Blízkom Východe. A blog Kissed By Happiness je mojou… ach, načisto srdcovou záležitosťou.

Vitajte ešte raz, veľmi sa teším, že ste tu. Prajem vám príjemné čítanie:)

S láskou,
Lusy